1 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: Techno Marine sp. z o.o., Malbork, ul....
fot. Pixabay

Praca w Malborku. Które firmy zatrudniają pracowników? To najnowsze oferty z Powiatowego Urzędu Pracy. Stan na 13 stycznia 2021 r.

Specjalista do spraw kadr i płac

  • miejsce pracy: Techno Marine sp. z o.o., Malbork, ul. Daleka
  • zakres obowiązków: prowadzenie akt osobowych, przygotowanie umów, obliczanie wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń do ZUS
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas nieokreślony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 20 (pół etatu)
  • wynagrodzenie brutto: od 1600 zł plus premia
  • wymagania konieczne: wykształcenie wyższe, w tym licencjat
  • pozostałe wymagania: doświadczenie 2 lata, znajomość przepisów prawa pracy, znajomość Ms Office
Szczegóły oferty TUTAJ