MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
2 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: Techno Marine sp. z o.o., Malbork, ul....
fot. Pixabay

Praca w Malborku. Które firmy zatrudniają pracowników? To najnowsze oferty z Powiatowego Urzędu Pracy. Stan na 13 stycznia 2021 r.

Monter-laminer

  • miejsce pracy: Techno Marine sp. z o.o., Malbork, ul. Daleka
  • zakres obowiązków: laminowanie łodzi
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas nieokreślony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 18,30 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie podstawowe
  • pozostałe wymagania: doświadczenia 2 lata w zawodzie monter-laminer, umiejętność laminowania
Szczegóły oferty TUTAJ

Życie nocne w Trójmieście – świat nocnych klubów Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Polscy siatkarze między brązowym medalem Ligi Narodów a igrzyskami w Paryżu

Elektryczne hulajnogi. E-hulajnogi Lime wracają nad polskie morze

Upał w czasie ciąży szkodzi dziecku. Wpływa na długość jego życia, a nawet... zarobki

Kawa dla dorosłych. Poznaj przepis na kawę po irlandzku

HIT DNIA