Remisy Delty Miłoradz i Gromu Nowy Staw

(JS)
Delta Miłoradz zremisowała 2:2 z Czarnymi Przemysław, a Grom Nowy Staw po remisie 1:1 podzielił się punktami z Wisłą Długie Pole w 15 kolejce V ligi.

Nieco ponad trzech minut zabrakło piłkarzom Delty Miłoradz do wywiezienia z Przemysławia trzech punktów za wygraną nad Czarnymi. Miłoradzanie prowadzili w tym spotkaniu dwukrotnie, za każdym razem po golu Przemysława Tchórza. Niestety, gospodarze dwukrotnie doprowadzali do wyrównania. Ostatnią z bramek zdobyli w samej końcówce pojedynku.

Delta grała w składzie: Tymoszuk - Feretycki (Niezgoda 88), Figlewski, Woliński, Ulkowski, Podlewski, Jeleń, Tchórz, Kłodda (80 Lenkiewicz), Kotowski, Modrzejewski (70 Kozieł).

Grom Nowy Staw zagrał na wyjeździe z Wisłą Długie Pole i już od drugiej minuty meczu musiał odrabiać stratę jednej bramki. Nowostawianie stworzyli sobie dużo okazji do zdobycia gola, ale ta sztuka udała im się tylko raz w 65 minucie spotkania. Strzelcem był Krzysztof Błażek.

Grom grał w składzie: Ćwiek - Lehle, Łukasiak, Błażek, Miśkiewicz (75 Błaszczak), Siemaszko, Pańko (65 Cieślak), Danielak, Łapiński (70 Jankowski), Przyłucki (60 Łudziński), Szramka.

Dla Delty Miłoradz był to ostatni ligowy mecz w tym roku. Grom rozegra jeszcze zaległe spotkanie z Pogonią Prabuty. Odbędzie się ono w sobotę (19 listopada) na boisku w Nowym Stawie. Początek meczu o godz. 13.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?