Siatkarki Orła Malbork przegrały na wyjeździe z SMS Police 1:3

Orzeł Malbork przegrał 1:3 z SMS Police w trzeciej kolejce siatkarskiej II ligi. Dla zawodniczek z Malborka to druga porażka w trzecim drugoligowym meczu.

Zespół SMS Police był traktowany, także przez malborski klub, jako najsłabsza drużyna w gronie drugoligowców. Zespół z Polic przegrał wyraźnie dwa pierwsze mecze ligowe i wydawało się, że trzeciej dozna w starciu z podopiecznymi trenera Szymona Żołędziewskiego. Siatkarki ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego pokazały jednak, że mogą z powodzeniem rywalizować z innymi ekipami.

Orzeł rozpoczął mecz od wygrania pierwszego seta 25:19. Jak się później okazało, była to jedyna zwycięska partia Orła w tym meczy. Kolejne sety wygrywały już gospodynie - 25:17, 25:23 i 25:16.

W następnej kolejce Orzeł Malbork podejmie na swoim boisku Jokera Świecie, który w dwóch dotychczasowych meczach doznał dwóch porażek. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę (4 listopada) w hali Gimnazjum nr 3 (os. Południe) o godz. 16.