Sparing. Pomezania Malbork - Wierzyca Pelplin 2:4 (2:0)

Pomezania Malbork przegrała 2:4 z Wierzycą Pelplin w drugim sparingu w przerwie zimowej rozgrywek IV ligi. W piątek (7 lutego) malborczycy zagrają trzeci mecz towarzyski z Zatoką Braniewo.

Jak informuje portal internetowy pomezania.pl, trener Pomezanii Bogdan Kazojć wystawił w meczu z Wierzycą Pelplin dwie jedenastki. W pierwszej połowie zagrali Skopiak - Wilk, Wojtysiak, Sobieraj, Owsianik, Cicherski, Kobyliński, Daukszys, Kielar, Gdela, Dryjas. Po bramkach Piotra Sobieraja i Bartosza Wojtysiaka Pomezania prowadziła 2:0.

Gorzej wyglądała już druga połowa sparingu. Goście strzelili cztery gole i nie stracili żadnej bramki, a w efekcie wygrali cały mecz 4:2.
W drugiej połowie zagrali: Miszta - Ratajczyk, Owsianik, Daukszys, Wojtysiak, Galaniewski, Bełz, Marszałek, Jabłoński, Linda, Dryjas.

- Krótko podsumowując, pierwsza połowa w wykonaniu malborczyków była bardzo dobra i wynik powinien być wyższy, natomiast po przerwie trener Kazojć wymienił skład i wyglądało to już gorzej, czego dowodem jest wynik - informuje Paweł Rybarczyk, dyrektor Pomezanii.

W piątek Pomezania zagra kolejny sparing z Zatoką Braniewo. Początek o godz. 18.30 na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Toruńskiej.