Sparing. Pomezania Malbork zremisowała 2:2 z Zatoką Braniewo

Pomezania Malbork zremisowała 2:2 z Zatoką Braniewo w trzecim zimowym sparingu przed marcową inauguracją rundy wiosennej IV ligi.

Jak informuje portal www.pomezania.pl, malborczycy prowadzili z Zatoką Braniewo 2:0 po golach Piotra Wilka (gol z rzutu wolnego) oraz Kamila Dryjasa. Wynik 2:0 utrzymywał się do 88 minuty sparingu.

- Przez 88 minut Pomezania zdecydowanie dominowała na boisku, jednak wystarczyły dwa strzały Zatoki (jedyne w meczu) w 88 i w 91 minucie, aby zwycięstwo przeszło obok nosa - informuje Paweł Rybarczyk, dyrektor Pomezanii.

Trener Pomezanii Bogdan Kazojć delegował na boisko dwie różne jedenastki. W pierwszej połowie zagrali: Skopiak - Cicherski, Kielar, Jabłoński, Wilk - Wojtysiak, Gdela, Daukszys, Dryjas, Linda, Kobyliński. A w drugiej odsłonie sparingu wystąpili: Miszta - Cicherski, Daukszys, Wilk, Jabłoński - Galeniewski, Marszałek, Kobyliński, Dryjas, Linda, Sobieraj.

Pomezania Malbork rozegrała wcześniej dwa sparingi. W pierwszym przegrała w Tczewie 2:3 z Gryfem 2009 Tczew, a w drugim uległa 2:4 Wierzycy Pelplin.

**

Zdjęcia z meczu Pomezanii Malbork z Zatoką Braniewo autorstwa Ady Przytulskiej można obejrzeć TUTAJ**