V liga. Błękitni Stare Pole - Chojniczanka II Chojnice 4:2 (2:1)

Błękitni Stare Pole pokonali 4:2 Chojniczankę II Chojnice w 19 kolejce V ligi. Dzięki temu zwycięstwu staropolanie, niezależnie od wyników innych meczów, zachowają 8 miejsce w tabeli.

Błękitni Stare Pole zagrali w składzie: Klein - Lepczak, Buć, Maciej Rychlik, Marcin Rychlik, Karlak, Kurek, Maszkowski, Oller (75 Wrona), Zielonka (70 P. Richert), Bykowski (88 Krysiak).

Błękitni po pięciu minutach meczu przegrywali 0:1 po rzucie karnym podyktowanym za zagranie ręką w polu karnym. Staropolanie wyrównali ok. 23 minuty po trafieniu Jacka Bykowskiego. W 32 minucie bramkę dającą prowadzenie zdobył Przemysław Kurek. Trzeciego gola dla gospodarzy zdobył w 60 minucie Marek Buć. Niedługo później rywale zdołali zdobyć gola kontaktowego, ale w 70 minucie Jacek Bykowski ustalił wynik spotkania na 4:2.

W następnej kolejce Błękitni zagrają na wyjeździe z ostatnim w tabeli Relaxem Ryjewo.