V liga. Błękitni Stare Pole - KP Starogard Gdański 0:4 (0:2)

Błękitni Stare Pole przegrali na własnym boisku 0:4 z KP Starogard Gdański w ostatniej kolejce V ligi. Trener staropolan miał do dyspozycji tylko 13 zawodników.

Błękitni Stare Pole zagrali w składzie: Klein - Lepczak, Orłowski (46 Wiśniewski), Marcin Rychlik, Maciej Rychlik, P. Richert, W. Richert, Zielonka, Kurek, Buć, Wrona (65 Wolski).

Trener Przemysław Marusa nie miał wielkiego wyboru przy ustalaniu składu wyjściowego na mecz z KP Starogard Gdański. Z powodu obowiązków zawodowych czy szkoły w kadrze Błękitnych zabrakło pięciu podstawowych zawodników. Na ławce rezerwowych zasiadło więc tylko dwóch piłkarzy.

- Trener nie mógł więc dokonać wielu zmian w trakcie spotkania. Przegraliśmy z liderem, ale warto zaznaczyć, że w 75 minucie spotkania Tadeusz Klein obronił rzut karny. Wcześniej, w 25 minucie, gola straciliśmy właśnie po jedenastce - opowiada Józef Osnowski, kierownik Błękitnych Stare Pole.

Błękitni zakończyli sezon na 8 miejscu w 16-zespołowej tabeli.