V liga. Błękitni Stare Pole zremisowali z Wisłą Korzeniewo

Błękitni Stare Pole zremisowali 2:2 z Wisłą Korzeniewo w 18 kolejce V ligi.

Staropolanie upodobali sobie wynik 2:2, bo takim rezultatem zakończył się mecz inaugurujący rundę wiosenną z Chojniczanką II Chojnice, a także pojedynek 18 kolejki z Wisłą Korzeniewo. Gospodarze nie mają wielu powodów do zadowolenia po tym spotkaniu, bo dwukrotnie obejmowali prowadzenie, po raz drugi na kilka minut przed końcem meczu.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Błękitnych po golu Konrada Kotowskiego. Na 2:1 podwyższył Michał Tomczyk.

- Powtarza się historia. Znów pierwszą połowę kończymy "do przodu", a w drugiej połowie jesteśmy już "z tyłu" - mówi Józef Osnowski, wiceprezes Błękitnych. - Znowu tracimy zwycięstwo w głupi sposób. Po objęciu prowadzenia 2:1 zawodnicy chyba już byli myślami gdzieś indziej.

Błękitni grali w składzie: Klein - Baniewicz, Rychlik, Kotowski, Majka, Kurek, Rogowski, Jankowski (60 Karlak), Tomczyk (87 Tymiński), Pinkus (75 Groszkowski), Zielonka (80 Wróblewski).