V liga. Delta Miłoradz - Pogoń Prabuty 2:0 (1:0)

Delta Miłoradz odniosła pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej V ligi. W niedzielę (4 maja) miłoradzanie pokonali na własnym boisku 2:0 Pogoń Prabuty.

Delta Miłoradz z Pogonią Prabuty zagrała w składzie: Krawczyk – Ulkowski, Grunau, Manteufel (85 Grzębski), Jeleń, Figlewski (88 Kędzierski), Pogorzelski, Lenkiewicz, Kossarzecki, Modrzejewski (80 Stachecki), Kowalczyk (46 Zawicki).

W pierwszej połowie gola strzelił Tomasz Jeleń (37 minuta), a w drugiej części spotkania bramkę zdobył Cezary Kossarzecki.

- Pierwsza połowa meczu powinna się zakończyć naszym kilkubramkowym prowadzeniem. Z kolei w drugiej połowie dominowała Pogoń i to jest bardzo niepokojące - mówi Tadeusz Majewski, prezes Delty Miłoradz. - Mamy młody zespół i każdy mecz jest dla niego nauką.

W kolejnym spotkaniu Delta zmierzy się w Chojnicach z Chojniczanką II. Spotkanie odbędzie się w 11 maja.