V liga. Delta Miłoradz - Relax Ryjewo 3:3 (1:1)

Delta Miłoradz zremisowała 3:3 z Relaxem Ryjewo w 25 kolejce V ligi. Miłoradzanie prowadzili w tym meczu 3:1, a ostatnią bramkę stracili w samej końcówce spotkania.

Delta Miłoradz grała w składzie: Krawczyk - Manteufel, Ulkowski, Figlewski, Jeleń, Pogorzelski, Bruździński (46 Kędzierski), Woliński, Lenkiewicz, Kownacki (70 Kozubski), Stachecki (89 Kowalczyk).

Delta Miłoradz objęła prowadzenie w 16 minucie meczu po golu Mateusza Kownackiego. W 25 minucie był już remis i wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa spotkania. W 49 minucie Tomasz Jeleń zdobył drugiego gola dla gospodarzy, a w 71 minucie, chwilę po wejściu na boisko z ławki rezerwowej, Patryk Kozubski podwyższył na 3:1. Niestety, minutę później Relax strzelił gola kontaktowego po rzucie karnym, a w samej końcówce meczu goście doprowadzili do remisu 3:3.

- Zremisowaliśmy wygrany mecz z najsłabszym zespołem w lidze. Musimy wyciągnąć z tego spotkania wnioski - mówi Tadeusz Majewski, prezes Delty Miłoradz. - W tym pojedynku z różnych powodów - pauzy za kartki, kontuzje i obowiązki służbowe - nie mogło zagrać aż siedmiu zawodników. Zadebiutował za to 16-letni Rafał Bruździński. Bronimy się przed spadkiem i dalej będziemy walczyć o utrzymanie.

W następnej kolejce Delta zagra na wyjeździe z Sokołem Zblewo.