V liga. Delta Miłoradz - Wisła Korzeniewo 3:2 (1:0)

Delta Miłoradz odniosła pierwsze zwycięstwo w trwającym już 6 kolejek sezonie V ligi. Miłoradzanie pokonali w niedzielę (8 września) 3:2 Wisłę Korzeniewo.

Delta Miłoradz zagrała z Wisłą Korzeniewo w składzie: Kędzierski - Kowalczyk (70 Manteufel), Lenkiewicz, Woliński, Ulkowski, Pogorzelski, Kolor (69 Maciuński), Jeleń, Barnaś (53 Podlewski), Klimczewski (69 Kownacki), Kossarzecki.
Delta prowadziła do przerwy 1:0 po golu Cezarego Kossarzeckiego (20 minuta). W drugiej połowie wynik podwyższył Mateusz Pogorzelski (57 minuta). Goście nie poddali się i wkrótce strzelili gola kontaktowego, a w 76 minucie spotkania doprowadzili do remisu. Na kilka minut przed zakończeniem meczu zwycięską bramkę zdobył Dawid Podlewski.

- Pierwsza połowa była wyrównana, a gra była czysta - opowiada Tadeusz Majewski, prezes Delty Miłoradz. - Po przerwie goście nas przycisnęli i zaczęli grać ostro wymuszając stałe fragmenty gry. Obie bramki straciliśmy po rzutach rożnych. Mecz toczył się cios za cios, ale wygraliśmy sprawiedliwie. Cieszę się, że na spotkanie przyszło dużo kibiców i fajnie dopingowali drużynę. Dzięki takiemu dopingowi nasi młodzi zawodnicy będą grać jeszcze lepiej.

W następnej kolejce podopieczni trenera Radosława Szczuchniaka (6 meczów, 1 wygrana, 5 porażek) zmierzą się w Nowym Stawie z Gromem (1 wygrana, 1 remis, 4 porażki), który w 6 kolejce także odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Przeczytasz o tym tutaj: Pogoń Prabuty - Grom Nowy Staw 3:7
Mecz Grom - Delta odbędzie się 14 września o godz. 16.