V liga. Grom Nowy Staw - Jurand Lasowice Wielkie 5:0 (1:0) [FILM, ZDJĘCIA]

Grom Nowy Staw rozgromił Juranda Lasowice Wielkie w pierwszym wiosennym meczu rozgrywek V ligi.

Grom Nowy Staw grał w składzie: Rutkowski - Błaszczak, Kaszubowski, Błażek, Golicki, Kępka, Potoczek, Drewek (75 Sierac), Masztaler, Pietrzkiewicz, Grabowski (68 Luzeńczyk).

Jurand Lasowice Wielkie: Dębowski - Wesołowski (75 Mazur), Tryba, Jabłoński, Geisler, S. Polus, Brzecicki, Wilmański (46 Kondys), Mańkowski, Jankowski, D. Kępka.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy. W 10 minucie Tomasz Grabowski pokonał bramkarza gości będąc w sytuacji sam na sam. Kolejne bramki padały po przerwie. Wynik podwyższył najpierw Bartosz Drewek (60), a po czterech minutach drugiego swojego gola strzelił Tomasz Grabowski.

Przy stanie 3:0 czerwoną kartkę obejrzał Maciej Golicki. Grając w osłabieniu nowostawianie zdobyli dwa kolejne gole. Najpierw Radosław Luzeńczyk (81 minuta), a w samej końcówce spotkania padła bramka samobójcza.

W 17 kolejce V ligi Grom Nowy Staw zagra na wyjeździe z Pomezanią Malbork, a Jurand Lasowice Wielki podejmie Deltę Miłoradz.