V liga. KP Starogard Gdański - Błękitni Stare Pole 4:1 (3:0)

Błękitni Stare Pole nie sprostali liderowi tabeli V ligi i w ostatniej kolejce rundy jesiennej przegrali w Starogardzie z KP 1:4.

Błękitni Stare Pole zagrali z KP w składzie: Klein - Tryba (46 W. Richert), Orłowski, Wiedeński, Maciej Rychlik, Marcin Rychlik, P. Richert, Kurek, Karlak (65 Trochowski), Jędrzejewski (60 Jasnoch), Zielonka (75 M. Richert).

Gospodarze prowadzili z Błękitnymi do przerwy 3:0. Około 60 minuty honorowego gola zdobył Jakub Wiedeński. Wynik na 4:1 KP ustaliło już w końcówce pojedynku.

- Za bardzo bojaźliwie przystąpiliśmy do tego meczu. Szybko stracona bramka praktycznie ustawiła mecz, bo nasi zawodnicy jakby stanęli - opowiada Józef Osnowski, kierownik Błękitnych Stare Pole. - W drugiej połowie nasza gra była już lepsze, prawie cały czas atakowaliśmy, ale to gospodarze zwyciężyli.

Błękitni Stare Pole w 15 meczach zebrali 20 punktów dzięki 6 wygranym i 2 remisom. Obecnie zajmują 8 miejsce w tabeli, ale mogą je stracić, gdy zakończą się wszystkie spotkania zaplanowane na rundę jesienną.