V liga. Piaski Wąglikowice - Błękitni Stare Pole 3:1 (0:0)

Błękitni Stare Pole od porażki zaczęli nowy sezon V ligi. W niedzielę (17 sierpnia) przegrali na wyjeździe 1:3 z Piaskami Wąglikowice.

Błękitni Stare Pole zagrali w składzie: Malewski - Rychlik, Zielonka (75 Wrona), Kielar, Olejnik, Chrostowski, (50 Żołędziewski), Kurek, Linda (70 P. Richert), Włodarczyk, Bykowski, Marszałek.

Podopieczni trenera Wojciecha Niedźwiedzkiego objęli prowadzenie w 47 minucie meczu po rzucie karnym wykorzystanym przez Radosława Zielonkę. Gospodarze wyrównali w 60 minucie, a w ciągu kwadransa dołożyli dwa kolejne gole.

- W pierwszej połowie nie schodziliśmy z połowy gospodarzy, mieliśmy dwie poprzeczki, mogliśmy strzelić gole, ale na tym się skończyło - opowiada Józef Osnowski, kierownik Błękitnych. - Zagraliśmy w tym spotkaniu osłabieni, bo z powodów osobistych nie mogli wystąpić Orłowski, Buć, Wiedeński i Karlak. Drużyna składała się więc prawie z samych młodzieżowców.

W 2 kolejce Błękitni Stare Pole podejmą na własnym boisku Kornowskich Szarżę Krojanty. Spotkanie rozpocznie się 23 sierpnia o godz. 16.