V liga. Radunia Stężyca - Delta Miłoradz 5:0 (1:0)

Delta Miłoradz przegrała siódmy kolejny mecz w V lidze. W ostatnim spotkaniu miłoradzanie ulegli na wyjeździe 0:5 Raduni Stężyca.

Delta Miłoradz do przerwy przegrywała jedną bramką. Gola na 0:2 podopieczni trenera Zenona Małka stracili w 48 minucie, a trzy kolejne bramki w ciągu siedmiu minut w okresie między 60 a 67 minutą meczu.

Delta Miłoradz po siedmiu kolejkach jest jedyną drużyną bez punktu na koncie. Bilans bramkowy wynosi 4:28. W następnej kolejce Delta podejmie na swoim boisku wicelidera tabeli Gryf 2009 Tczew. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę (28 września) o godz. 15.