V liga. Wysokie porażki Gromu Nowy Staw i Delty Miłoradz

Grom Nowy Staw przegrał 0:8 z KP Starogard Gdański, a Delta Miłoradz uległa 0:5 Olimpii Sztum w 25 kolejce V ligi.

Cztery bramki do przerwy i cztery bramki w drugiej połowie zaaplikował Gromowi Nowy Staw na boisku w Starogardzie Gdańskim miejscowy KP. Przed meczem trener Marek Kwiatkowski mówił, że ten pojedynek pokaże, w którym miejscu znajduje się Grom w perspektywie walki o awans do IV ligi w następnym sezonie. Porażka 0:8 mówi sama za siebie...

W następnej kolejce Grom pauzuje. Kolejny mecz nowostawianie zagrają w środę 29 maja z Wdą Lipusz. Będzie to zaległe spotkanie 17 kolejki V ligi.

Niespodzianki nie sprawiła też Delta Miłoradz, która uległa na wyjeździe 0:5 wiceliderowi tabeli - Olimpii Sztum. Do przerwy miłoradzanie przegrywali 0:2.

W następnej kolejce Delta podejmie na swoim boisku KP Starogard Gdański. Czy miłoradzanie będą w stanie powstrzymać drużynę, która w 8 meczach rundy wiosennej strzeliła już 41 goli, co daje średnią 5 goli w jednym spotkaniu? Kibice Delty przekonają się o tym 25 maja. Początek spotkania o godz. 18.