Malbork. Regionalna Liga Hokeja po trzeciej kolejce. Wysokie zwycięstwa Mad Dogs i Alegre

Drużyny Regionalnej Ligi Hokeja w Malborku wróciły do gry po przerwie świąteczno-noworocznej. W trzeciej kolejce padło 56 bramek.

Rozgrywki na lodowisku miejskim przy ul. Mickiewicza odbywają się w soboty. Pierwsze mecze w nowym roku zostały rozegrane 8 stycznia. Z przytupem trzecią kolejkę rozpoczęli Mad Dogs Sopot, którzy rozgromili Media Team Gdańsk 24:0. Najwięcej bramek (7) zdobył Michał Żołnowski.

W drugim spotkaniu Alegre Malbork zgodnie z planem pokonało 17:2 Marvin's Fighters Gdańsk. Wynik prawdę mówi. Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy do przerwy prowadzili 7:1, a druga połowa była dla nich jeszcze bardziej owocna pod względem zdobytych bramek.
Na listę strzelców w malborskiej drużynie wpisali się: Maciej Cyganowski (6 bramek), Radosław Czerniewski (4), Szymon Cyganowski (3), Paweł Badziong (3) i Wojciech Czerniewski (1). W składzie znaleźli się również: Mateusz Mozołowski, Marek Kijewski, Mirosław Godek i Kacper Szyszkowski.

Kolejkę zakończył mecz Bombersów Malbork z Gryfem Tczew. Miejscowi wygrali 9:4 po bramkach Piotra Sałka (4), Marka Lindy (2) oraz Dariusza Napiątka, Piotra Sadowskiego i Pawła Dobrzyńskiego.
Tym razem pauzowali Grizzlies Gdynia.

W tabeli z kompletem trzech zwycięstw i bilansem bramek 67-4 prowadzą Mad Dogs. Alegre też ma komplet wygranych, ale rozegrało tylko dwa mecze (bilans bramek 32-5).

W czwartej kolejce Regionalnej Ligi Hokeja 15 stycznia na lodowisku przy ul. Mickiewicza zagrają: