Piłka nożna. Delta Miłoradz i Błękitni Stare Pole przegrały mecze sparingowe

Delta Miłoradz przegrała 1:2 z Żuławami Nowy Dwór Gdański w drugim sparingu w przerwie zimowej rozgrywek V ligi. W takim samym stosunku A-klasowi Błękitni Stare Pole przegrali w pierwszej swojej grze kontrolnej z juniorami Olimpii Elbląg.

Jedyną bramkę dla Delty Miłoradz w przegranym meczu z Żuławami Nowy Dwór Gdański strzelił Łukasz Kotowski z rzutu karnego przy stanie 0:2.

Dla miłoradzan był to drugi sparing w przerwie zimowej. W pierwszej grze kontrolnej podopieczni trenera Radosława Szczuchniaka przegrali 0:4 z Pomezanią Malbork.

W następnym sparingu Delta zmierzy się z Czarnymi Przemysław. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę (17 lutego) na boisku ze sztuczną murawą w Malborku. Początek spotkania o godz. 12.

Przeczytaj też: Sparingi Gromu Nowy Staw, Nogatu Malbork i Juranda Lasowice Wielkie

Serię meczów towarzyskich rozpoczęli Błękitni Stare Pole. W Elblągu zmierzyli się z juniorami miejscowej Olimpii. Na ławce trenerskiej Błękitnych zadebiutował Jerzy Fiłonowicz. Staropolanie przegrali 1:2, a jedynego gola strzelił Radosław Zielonka.

Kolejnym rywalem Błękitnych będzie Concordia II Elbląg. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (17 lutego) w Elblągu.

Przeczytaj też: Pomezania Malbork pokonała Relax Ryjewo 6:1 [ZDJĘCIA]