Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

W czwartek spotkanie autorskie w Muzeum Miasta Malborka. Warto "Chwytać motyle" w szare grudniowe popołudnie

Anna Szade
Anna Szade
Natalia Piaskowska podczas premiery książki "Chwytać motyle", która odbyła się we wrześniu w Szkole Łacińskiej.
Natalia Piaskowska podczas premiery książki "Chwytać motyle", która odbyła się we wrześniu w Szkole Łacińskiej. Wydawnictwo Zen
W czwartek (7 grudnia) o godz. 17 w Muzeum Miasta Malborka odbędzie się spotkanie z Natalią Piaskowską, autorką książki „Chwytać motyle”. To debiut literacki, którego akcja osadzona jest w Malborku, Gdańsku i okolicach.

W Muzeum Miasta Malborka spotkanie z autorką powieści "Chwytać motyle"

W szarobure grudniowe popołudnie warto „Chwytać motyle” wraz Natalią Piaskowską, autorką książki. W swojej debiutanckiej powieści przenosi czytelników do malowniczego Malborka, miasta o bogatej historii, które kształtuje losy jego mieszkańców.

Książka opowiada o życiu trzech niezwykłych kobiet z rodziny Popławskich: Zofii, Anny i Wiktorii. Przenieście się w czasie i odkryjcie ich historie, które rozgrywają się w trzech różnych epokach — lat 30. XX wieku, rok 1968 oraz późne lata 80. Autorka pozwala nam zanurzyć się w klimacie tamtych czasów i ożywia na kartach powieści dawne restauracje, sklepy i hotele, tworząc barwny obraz Malborka i Pomorza – zachęca Wydawnictwo Zen z Malborka, które wydało powieść.

Spotkanie autorskie odbędzie się w Muzeum Miasta Malborka w czwartek (7 grudnia) o godz. 17.
- Dołącz do wyjątkowego wieczoru i poczuj magię opowieści, która ożywa poza stronami książki. To będzie niezapomniane spotkanie, które obudzi emocje i zainspiruje do odkrywania własnych historii – zapraszają organizatorzy.

Książka i kalendarz to idealne prezenty

Na miejscu będzie można kupić książkę „Chwytać motyle” i zdobyć autograf autorki. To może być piękny podarunek pod choinkę.

ZOBACZ TEŻ: Skarbona rodem z PRL to użyteczny eksponat w Muzeum Miasta Malborka. Przydaje się do zbiórki prowadzonej przez społeczny komitet

Ale to nie wszystko, bo dostępne są jeszcze egzemplarze kalendarza, które wydało Muzeum Miasta.

Na dwunastu kartach formatu A3 umieściliśmy mało znane zdjęcia Marienburga i Malborka, takich fotografów jak Ferdinand Schwarz, Antoni Ulatowski czy Władysław Hodakowski. Nie ma na co czekać, na taki prezent czeka każdy – reklamują publikację malborscy muzealnicy.

Kalendarz kosztuje 50 zł i jest cegiełką darowaną na rzecz Społecznego Komitetu Muzeum Miasta Malborka. Zbiórka jest zgłoszona do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź "Dziennik Bałtycki" codziennie. Obserwuj dziennikbaltycki.pl!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Polski smog najbardziej szkodzi kobietom!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na malbork.naszemiasto.pl Nasze Miasto