Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Wybory parlamentarne 2015. Lokale wyborcze w powiecie malborskim [LISTA]

red.
Już 25 października wybory do Sejmu i Senatu. Głosujemy w tych samych lokalach, jak niespełna rok temu w wyborach samorządowych.

PORADNIK WIDEO - JAK GŁOSOWAĆ?

Miasto Malbork

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 mieści się w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. S. Hadyny 18. Głosują mieszkańcy ulic:
Admiralicji, Andrzeja Struga, Bałtycka, Bartosza Wojciecha Głowackiego, Góralska, Odcinek ul. Jana Kochanowskiego (od ul. Głowackiego do Skrzyżowania ul. Słupeckiej z Włościańską), Jana Kostki, Jana Wejhera, Konstantego I. Gałczyńskiego, Krótka, Ks. Władysława Łęgi, Lecha Bądkowskiego, Leonida Teligi, Miła, Mjr Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki", Morska, Na Skarpie, Piękna, Plac Zabaw Im. Zygmunta Bukalskiego, Polna, Poprzeczna, Rzemieślnicza, Stanisława Dygata, Szeroka, Urocza, Widokowa, Władysława Broniewskiego, Zaciszna, Zagórna, Żeglarska.

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 mieści się w SP 3 przy ul. Hadyny:
Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bronisława Czecha, Bronisława Malinowskiego, Dąbrówki, Feliksa Stamma, HalinyKonopackiej, Hanki Ordonówny, Heleny Marusarzówny, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Łasaka, Jana III Sobieskiego, odcinek ul. Jana Kochanowskiego (od skrzyżowania ul. Słupeckiej i ul. Włościańskiej do skrzyżowania ul. Dąbrówki i ul. Św. Faustyny), Jana Pawła II, Janusza Korczaka, Juliana Tuwima, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Pułaskiego, Mieszka I, Olimpijczyków, Plac Kazimierza Wielkiego, Plac Stanisława Małachowskiego, Słupecka, Stanisława Hadyny, Stanisławy Walasiewiczówny, Stefana Batorego, Stefana Jaracza, Św. Faustyny Kowalskiej, Wincentego Pola, Wincentego Pstrowskiego, Władysława Jagiełły, Włościańska, Zygmunta Starego, Żwirki I Wigury.

Siedziba obwodu głosowania nr 3, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy, ul. Jagiellońska 79/82:
500-Lecia, Adama Asnyka, Aleja Sprzymierzonych, Gen. Józefa Hallera, Gen. Władysława Raczkiewicza, odcinek ul. Juliusza Słowackiego (od al. Sprzymierzonych do ul. Hallera), Koszalińska, Marii Rodziewiczówny, Mazowiecka, Plac Leopolda Staffa.

Lokal wyborczy nr 4, Powiatowy Urząd Pracy, al. Armii Krajowej 70:
ul. Armii Krajowej, Gabrieli Zapolskiej, Grunwaldzka, Hieronima Derdowskiego, Jana Bażyńskiego, Józefa Prądzyńskiego, odcinek ul. Juliusza Słowackiego (od ul. Hallera począwszy od nr 28 i 48 do ul. Żeromskiego), Ludwika Pasteura, Mała, Plac Ludwika Zamenhofa, Wileńska.

Lokal wyborczy nr 5, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, ul. Jagiellońska 94:
Jagiellońska, Plac 3 Maja, Targowa, Zakopiańska.

Lokal wyborczy nr 6, ZGKiM, ul. de Gaulle'a 70:
Benedykta Dybowskiego, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Jana Czerskiego, Jaskółcza, Karola Pomianowskiego, Krucza, Mariana Smoluchowskiego, Orla, Partyzantów, Pionierów, Plac Janusza Kusocińskiego, Poznańska, Romualda Cebertowicza, Słowicza, Stanisława Mikołajczyka, Torowa.

Lokal wyborczy: nr 7, Przedszkole nr 10, ul. Reymonta 3:
Henryka Sucharskiego, Marii Konopnickiej, Rolnicza, Stefana Okrzei.

Lokal wyborczy nr 8, Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Wybickiego 32:
Kazimierza Michałowskiego.

Lokal wyborczy nr 9, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Gen. de Gaulle' a 91:
Gen. de Gaulle'a, Tadeusza Kotarbińskiego.

Lokal wyborczy nr 10, Gimnazjum nr 3, ul. Wybickiego 32:
Cypriana Kamila Norwida, Józefa Wybickiego, Nowowiejskiego.

Lokal wyborczy nr 11, Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień, ul. Nowowiejskiego 48:
Bolesława Chrobrego, Gen. Józefa Bema, Gen. Władysława Sikorskiego, Jana Fałata, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Matejki, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Plac Ludwika Waryńskiego, Plac Stanisława Wyspiańskiego, Sadowa, Słoneczna, Westerplatte.

Lokal wyborczy nr 12, Przedszkole Niepubliczne Pod Kasztanami, ul. Zieleniecka 15:
Akademicka, odcinek ul. Wojska Polskiego (od ul. Dalekiej począwszy od nr 50 i 491 do ul. Rakowiec), Jarosława Dąbrowskiego, Leśna, Lubelska, Maksymiliana Krajewskiego, Marszałkowska, Młodych, Okopowa, Piaskowa, Rakowiec, Walerego Wróblewskiego, Wąska, Wilcza, Wspólna, Zieleniecka.

Lokal wyborczy nr 13, Zespół Szkół nr 2, al. Wojska Polskiego 479:
odcinek al. Wojska Polskiego (od ul. Dalekiej do wiaduktu nad torami), Daleka, Gen. Grota-Roweckiego, Kielecka, Koszykowa, Mikołaja Reja, Nogatowa, Pilotów, Rondo Portowe, Saperów.

Lokal wyborczy nr 14, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, al. Wojska Polskiego 493:
Bydgoska, Elbląska, Gen. Władysława Andersa, Grudziądzka, Karola Szymanowskiego, Kwidzyńska, Toruńska, Wiślana.

Lokal wyborczy nr 15, Przedszkole Niepubliczne Krasnal, ul. Chopina 71:

Ciepła, Fryderyka Chopina, Gen. Stanisława Maczka, Jana Kiepury, Lotnicza, Łąkowa, Pomorska, Sportowa, Warszawska, Wiosenna, Wołyńska.

Lokal wyborczy nr 16 Zespół Szkół nr 1, ul. Tczewska 13:
Agrestowa, Akacjowa, Aleja Celników Polskich, Boczna, Brukowa, Brzozowa, Bukowa, Ceglana, Cisowa, Czereśniowa, Dębowa, Działkowa, Głogowa, Główna, Jaśminowa, Jesionowa, Klonowa, Kościelna, Krzywa, Kwiatowa, Ludwika Solskiego, Malinowa, Ogrodowa, Porzeczkowa, Różana, Tczewska, Topolowa, Wałowa, Warsztatowa, Wierzbowa, Zamkowa, Żuławska.

Lokal wyborczy nr 17 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, ul. Reymonta 24:
Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Odcinek ul. Henryka Sienkiewicza (od ul. Orzeszkowej do ul. Konopnickiej), Krakowska, Marii Curie-Skłodowskiej, Władysława Reymonta.

Lokal wyborczy nr 18, Gimnazjum nr 1, ul. Żeromskiego 45:

odcinek ul. 17 Marca (od al. Rodła do ul. Pasteura), Odcinek ul. Adama Mickiewicza (Od al. Rodła do ul. Grunwaldzkiej), Jana Kasprowicza, Mikołaja Kopernika, Plac Słowiański, Plac Wolności, Rondo Im. Augustyna Szpręgi, Skwer Esperanto, Skwer Ignacego Jana Paderewskiego, Stefana Żeromskiego.

Lokal wyborczy nr 19, Przedszkole nr 5, ul. Witosa 10:
odcinek ul. 17 Marca (od al. Rodła do ul. Piłsudskiego), Poczty Gdańskiej, Skwer Żołnierzy Wyklętych, Stare Miasto, Starościńska, Trakt Jana Pawła Ii, Wincentego Witosa.

Lokal wyborczy nr 20, Szkoła Podstawowa nr 9, plac Narutowicza 15:
odcinek ul. Adama Mickiewicza (od al. Rodła do Ronda Solidarności), Aleja Rodła, Dworcowa, Józefa Piłsudskiego, Mazurów, Parkowa, Piastowska, Plac Gabriela Narutowicza, Plac Kazimierza Jagiellończyka, Plac Wiesława Jedlińskiego, Rondo Kazimierza Jagiellończyka, Rondo Lotników Polskich, Rondo Przewodników Malborskich, Rondo Solidarności, Stanisława i Heleny Sierakowskich, Tadeusza Kościuszki, Warecka, Żelazna.

Lokal wyborczy nr 21, Świetlica Malborskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Orzeszkowej 1:
odcinek ul. Henryka Sienkiewicza (od ul. Orzeszkowej do al. Rodła), Jasna.

Głosowanie będzie się też odbywało w trzech obwodach zamkniętych: szpitalu, Domu Pomocy Społecznej i Zakładzie Karnym.

Na kolejnej stronie można sprawdzić lokale wyborcze w pozostałych gminach powiatu malborskiego.

PORADNIK WIDEO - JAK GŁOSOWAĆ?

Gmina Malbork

Lokal wyborczy nr 1. Urząd Gminy Malbork, Malbork, ul. Ceglana 7. Głosują mieszkańcy sołectw:
Cisy, Kraśniewo, Grobelno, Kałdowo Wieś, Kałdowo 2, Kamienica, Kamionka, Szawałd

2. Świetlica wiejska w Lasowicach Wielkich:
Lasowice Wielkie, Pielica, Lasowice Małe, Lasowice Wielkie AgroLawi, Tragamin

3. Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Malborskiej: Nowa Wieś, Wielbark, Wielbark Poligon

4. Świetlica wiejska w Stogach: Kościeleczki, Stogi

Gmina Miłoradz

1. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, Miłoradz, ul. Główna 54: Mątowy Małe, Mątowy Wielkie, Miłoradz, Pogorzała Wieś, Stara Kościelnica

2. Świetlica Wiejska w Kończewicach: Bystrze, Gnojewo, Stara Wisła, Kończewice

Gmina Lichnowy

1. Świetlica Środowiskowa Nazaret w Lichnowach, ul. Lachowicza 25A:
Dąbrowa, część sołectwa Lichnówki obejmująca wieś Lichnówki, sołectwo Lichnowy, Pordenowo, Parszewo, Tropiszewo

2. Świetlica wiejska w Lisewie Malborskim, ul. 10 Marca 51A: Lisewo Malborskie, sołectwo Boręty,

3. Budynek przy ul. Głównej 5 w Szymankowie: część sołectwa Lichnówki obejmująca osiedle mieszkaniowe Lichnówki Pierwsze i Lichnówki Drugie, sołectwo Starynia, Szymankowo

Gmina Nowy Staw

1. Urząd Miejski Nowy Staw, ul. Generała Józefa Bema 1:
Ulice : Aleja Cukrowników, Bankowa, Generała Józefa Bema, Kolejowa, Słowackiego, Obrońców Westerplatte, Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Powstańców, Zwycięstwa, Miejscowości : Chlebówka, Dębina, Martąg, Świerki

2. Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki w Nowym Stawie, ul. Jana Pawła II 2:
ulice Gdańska, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Kopernika, Mickiewicza od 1 do 31, rynek Kazimierza Pułaskiego, rynek Kościuszki, Wita Stwosza, Żuławska

3. Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wincentego Pola, Nowy Staw ul. Gdańska 53:
ulice Adama Asnyka, Władysława Broniewskiego, Chopina, Daszyńskiego, Marii Konopnickiej, Lipowa, Matejki, Mickiewicza 32-75, Młyńska, Ogrodowa, Orzei, Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, Wiejska, Wincentego Witosa Miejscowości : Laski, Tralewo, Trępnowy, Kącik, Pręgowo Żuławskie, Brzózki, Mirowo, Stawiec

4. Świetlica wiejska w Lipince: Lipinka, Lubstowo, Myszewo, Nidowo, Półmieście

Gmina Stare Pole

1. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu, ul. Marynarki Wojennej 1B:
ul. Grunwaldzka, Krótka, Marynarki Wojennej, Dworcowa, Henryka Sienkiewicza, Stefana Żeromskiego, Kaczynos Kolonia, Kławki, Szaleniec, Szlagnowo, Kikojty

2. Zespół Szkół w Starym Polu, ul. Gen. Józefa Bema 6:

[ul. Słoneczna, Topolowa, Kasztanowa, Akacjowa, Juliusza Słowackiego, Tadeusza Kościuszki, Władysława Reymonta, Sportowa, Gen. Józefa Bema, Adama Mickiewicza, Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Elizy Orzeszkowej, Krzyżanowo, Złotowo

3. Świetlica wiejska w Królewie: Kaczynos, Ząbrowo, Janówka, Królewo, Krasnołęka, Klecie, Kraszewo, Parwark

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

UOKiK przeprowadza kontrole na stacjach V2

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na malbork.naszemiasto.pl Nasze Miasto