Zwycięstwo siatkarek Trefla Malbork nad Murowaną Gośliną II

Trefl Malbork pokonał 3:0 drużynę Murowana Goślina II w ramach rozgrywek II ligi kobiet siatkówki. To druga z rzędu wygrana zawodniczek Trefla.

Trefl Malbork pokonał Murowaną Goślinę gładko, w trzech setach - 25:18, 25:18, 25:16. To już druga wygrana z rzędu podopiecznych trenerów Szymona Żołędziewskiego i Pawła Tercjaka. Poprzednio pokonały APS Rumia. Więcej o tym TUTAJ

To zwycięstwo jest dopiero przedsmakiem weekendowych siatkarskich emocji w Malborku. W sobotę i niedzielę (16-17 stycznia) Trefl zagra dwa kolejne drugoligowe mecze.

W sobotę Trefl zmierzy się z UKS Libero MOS Starogard Gdański (godz. 18). W tym spotkaniu gospodynie będą zdecydowanym faworytem. Zmierzą się bowiem z drużyną, która plasuje się na ostatnim miejscu w klasyfikacji i w trzynastu meczach zdobył tylko jeden punkt za porażkę w stosunku 2:3 (2 pierwszej kolejce z Gedanią Gdańsk).

Dla dwóch zawodniczek Trefla pojedynek z Libero może być drugim tego dnia, bo wcześniej w barwach PGE Atomu Trefla Sopot w ramach Młodej Ligi wystąpić mogą Michalina Sikora i Monika Fedusio.

Najciekawiej pod względem sportowym zapowiada się niedzielny mecz Trefla z E.Leclerc Orzeł Elbląg (godz. 18). Rywalki dotychczas nie przegrały spotkania i pewnym krokiem zmierzają w kierunku I ligi.