Zwycięstwo Pomezanii Malbork z Relaxem Ryjewo w pierwszym przedsezonowym sparingu

Pomezania Malbork pokonała 4:1 V-ligowy Relax Ryjewo w pierwszym meczu sparingowym przed inauguracją IV-ligowego sezonu 2012/2013.

Jak informuje serwis www.pomezania.pl, bramki dla Pomezanii Malbork zdobyli: Przemysław Kolor (7 minuta), Krystian Kielar (21), Karol Polus (83) i Lucjan Piechota (87).

Skład Pomezanii w pierwszej połowie: Skopiak - Cicherski, Owsianik, Kobyliński, Gdela, Daukszys, Tryba, Sobieraj, Wróblewski, Kolor, Kielar

.

Pomezania w drugiej połowie: Klein - Jurczyk, Tryba, Rychlik Maciej, Rychlik Marcin, Piechota, Miller, Przybysz, Wnuk, Gdela (78 Wróblewski), Polus.