Piłka nożna. Błękitni Stare Pole po zaciętym spotkaniu przegrali z Gwiazdą Karsin w 15 kolejce V ligi

Konrad Sosiński Fotografia
Swój mecz w ramach 15 kolejki V ligi rozegrali już Błękitni Stare Pole. W piątek (11 listopada) na własnym boisku ulegli 2:3 Gwieździe Karsin. Delta Miłoradz zagra w niedzielę.

Huśtawkę nastrojów przeżyli kibice Błękitnych Stare Pole podczas piątkowego meczu z Gwiazdą Karsin. Do przerwy bramki nie padły, ale za to w drugiej połowie było ich aż pięć. Pierwsi cieszyli się goście, którzy objęli prowadzenie w 56 minucie po strzale Kacpra Brzoski.

Potem do głosu doszli miejscowi, którzy po golach Wojciecha Łojeczki (65) i Dmytro Krasnoselskyia (78) byli blisko szczęścia, czyli kompletu punktów z wyżej notowanym rywalem. Niestety, w końców Gwiazda zadała dwa ciosy w 83 i 85 minucie (Nikodem Lipski i Brzoska), po których Błękitni nie zdołali już odwrócić losów spotkania.

Błękitni grali w składzie: Dudziński - Pinkus, Konieczka, Grędzicki, Dunaj - Kurek, Górak, Piotrowski, Krasnoselskyi, Krupa (55 Oleś) – Łojeczko.

Drużyna ze Starego Pola z 14 pkt zajmuje 13 miejsce w drugiej grupie klasy okręgowej, ale 15 kolejka jeszcze trwa. Do zakończenia rundy jesiennej zostały dwie serie spotkań. Błękitni pojadą do Wdy Lipusz, a potem zagrają u siebie ze Spójnią Sadlinki.

Delta Miłoradz (11 m., 14 pkt) swój mecz w ramach 15 kolejki rozegra 13 listopada na wyjeździe z Wietcisą Skarszewy (5 m., 32 pkt). Chociaż przeciwnik trudny, będzie chciała postarać się o wydłużenie serii zwycięstw do trzech wygranych spotkań.

Piłka nożna. Delta Miłoradz lepsza od Błękitnych Stare Pole ...