.

Czytaj najnowsze artykuły, oglądaj zdjęcia oraz filmy. Wybierając dziedzinę "Sport Malbork" masz szybki dostęp do najciekawszych treści o tej tematyce.

Piłka nożna

Bieganie

11 listopada zwieńczenie cyklu biegowego w Gdyni Bieg Niepodległości w Gdyni. Trasa, utrudnienia

Bieg Niepodległości w Gdyni. Trasa, utrudnienia

Zamykający zmagania w PKO Grand Prix Gdyni Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim odbędzie się w poniedziałek, 11 listopada. Start w biegu głównym na dystansie 10 km zaplanowany został na godz. 15. To najważniejsza część zawodów. Wcześniej na trasy o różnej długości wyruszą zawodnicy...

Bieg Westerplatte wygrał Adam Głogowski [zdjęcia, wyniki] 57. Bieg Westerplatte wygrał Adam Głogowski [zdjęcia, wyniki]

57. Bieg Westerplatte wygrał Adam Głogowski [zdjęcia, wyniki]

57. Bieg Westerplatte w sobotę, 14 września 2019 r. Na trasie 10 km od Westerplatte (na wysokości terminala promowego przy ul. Sucharskiego) do Europejskiego Centrum Solidarności pobiegły 3454 osoby. Pogoda dopisała, jesienny deszcz tylko na początku schłodził nieco głowy uczestników. Na linii...

Zobacz wszystkie z kategorii: Sport